Künye

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Bahri Çetin – yayinyonetmeni@iktisatmektebi.com

 

EDİTÖRLER
Mehmet Akif Garip - mehmet.garip@iktisatmektebi.com

Zeynep Garip – zeynep.garip@iktisatmektebi.com

Tuğba Abalıoğlu – tugba.abalioglu@iktisatmektebi.com

Nazik Kalay –  nazik.kalay@iktisatmektebi.com

 

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-07:00)
Serhat Haznederoğlu - serhat.haznedaroglu@iktisatmektebi.com

 

KÖŞE YAZARLARI

Doç. Dr. İshak Emin Aktepe  - emin.aktepe@iktisatmektebi.com

Yrd. Doç. Dr. Abdullah Özcan – abdullah.ozcan@iktisatmektebi.com      

Yrd. Doç. Dr. Abdullah Tırabzon – abdullah.tirabzon@iktisatmektebi.com

Dr. Şerafeddin Kalayserafeddin.kalay@iktisatmektebi.com

Bahri Çetinbahri.cetin@iktisatmektebi.com

 

Karikatürler

Behlül Bera

Erhan Yalvaç

Ziya Aktaş

karikatur@iktisatmektebi.com

 

 

Mağaza ( Satış & Tedarik )  

Mahmut Bafrali

Emin Albayrak

Önder İlhan

magaza@iktisatmektebi.com

0536 416 44 53

 

Tüketici Hakları için

musterihizmetleri@iktisatmektebi.com

 

REKLAM REZERVASYON
Mehmet Kalay – reklam@iktisatmektebi.comiktisatmektebi@gmail.com

0555 278 04 00

 

DOMAIN SERVİSİ
Bilintel İlitişim

 

HOSTING SERVİSİ
HuemSoft

 

YAZILIM
Native / İktisat Mektebi Template

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@iktisatmektebi.com)

 

ADRES : İstanbul

 

TELEFON : 0850 346 83 36

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
İktisatmektebi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

İktisatmektebi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. İktisatmektebi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Yukarıda belirtilen veriler iktisatmektebi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the İktisatmektebi.com . However, sometimes the İktisatmektebi.com uses third parties to process your information. İktisatmektebi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the İktisatmektebi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the İktisatmektebi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the İktisatmektebi.com and its services. When you use İktisatmektebi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the İktisatmektebi.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan İktisatmektebi.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@iktisatmektebi.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından değerlendirilecektir.